4 Goldfield Rd.Honolulu, HI 96815

Фронто-темпоральний ліфтінг

Фронто-темпоральний ліфтінг – це одночасна підтяжка лоба и скронь, яка вирішує питання глибоких мімічних зморшок на лобі та дає змогу підняти опущені бріви. Найбільш ефективний метод у боротьбі із віковими змінами чи анатомічними особливостями верхньої третини обличчя

Виконується відкритим чи закритим(ендоскопічним) засобам із використанням загальної анестезії.

BROWLIFT

Пластика брів – головна задача лікаря під час операциії– це «переміщення» брів у більш високе положення , т.я. птоз брів – невгамовний результат впливу сили земного тяжіння на мʼякі тканини верхньої третини обличчя.

FACELIFT

Пластика обличчя – благородна ціль цієї операції спрямована на усунення ознак старіння тканин обличчя. Процедура є дуже складною, тому показана пацієнтам старшим за 45.. Потрясні результати операції не змусять довго чекати!!! Після реабілітації людина буде виглядати значно молодшою -років на 10-15.

SMAS

Переміщення підшкірних мʼязів обличчя разом із видаленням надлишків шкіри. Це найбільш просунутий та довготривалий засіб корекції вікових змін на обличчі, але й дуже ризикований та має найбільший процент небажаних наслідків. Люди повинні усвідомлювати наслідки та ризики свого омолодження.

MINI

Виконується під місцевим знеболюванням. Не потребує перебування у стаціонарі(процедура вихідного дня). Видаляються невеликі надлишки шкіри та виконується плікація SMAS.

РИТИДЕКТОМІЯ

Шкірна підтяжка обличчя. Це найбільш давня техніка з омолодження обличчя. Вона має сенс існувати і має свої покази.