4 Goldfield Rd.Honolulu, HI 96815

Блефаропластика

Блефаропластика – операція на повіках, яка користується великим попитом серед омолоджуючих процедур у пластичній хірургії. Її привабливість заключается у поверненні краси та молоді.. Клієнт отримує виразний погляд и виглядає молодшим за свої літа.

    РІЗНОВИДИ ОПЕРАЦІЇ:

  • Верхня блефаропластика – допомагає усунути нависаюче повіко та втомлений погляд. Користується значним попитом серед людей завдяки швидкому відновленню та змоложенню( процедура «вихідного дня»). Через розріз в процесі виконання операціі можливо усунути мімічні борозди на переноссі , підняти брові або зафіксувати їх у своєму положенні.
  • Нижня блефаропластика – за її допомогою хірург видаляє «мішки» під очима, одночасно розгладжуючи частину зморшок. Суть операції у видаленні надлишків шкіри та мʼяких тканин, які втратили тонус.
    Існує декілька варіантів нижньої блефаропластики:

  • Трансконʼюктивальна (закрита чи безшовна) – головна привабливість цієї операцїї – відсутність зовнішніх рубцов. Цей метод використовують у випадках, коли пациент має побажання тільки видалити мішки (грижи), бо немає необхідності у висіченні надлишків шкіри або не хоче мати шов зовні на шкірі.
  • Класична- видалення надлишків шкіри та корекція мішків.
  • Розширена – метод оперативного втручання, який дозволяє позбавитися нососльозних борозд, мішків під очима, поліпшити стан колоочної ділянки. Ця операція дозволяє ефективно змолодити середню третину обличчя.

Кантопексія – додаток до естетической хирургії повік або самостійна операція, яка дозволяє змінити положення зовнішнього кута ока та укріпити нижнє повіко, що робить погляд більш виразним. Це є вкрай необхідна маніпуляція у літніх пацієнтів для запобігання «рибʼячого погляду» та вивороту повік.

Кантопластика – більш обширна операція порівняно із кантопексією, дозволяє не тільки змінити погляд, а й змінити розмер та форму очної щілини. Кантопластика виправляє «кругле око», усуває виворіт повік та надає очам більш мигдалевидним.